top of page
Dalgalı Arka Plan

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Finansal İndikatör ve Osilatör Nedir?
  İndikatör ve osilatörler trend ve çeşitli hareketleri saptayan, piyasa eğilimini görmeye yarayan araçlardır. Finansal indikatör ve osilatörler, ekonominin çeşitli sektörlerinin sağlamlığını, istikrarını ve performansını izlemek için yaygın olarak kullanılan istatistikleri yorumlayan yapay zekalardır. Whale Harry Flex dünyanın ilk optimize gösterge yapısıyla fark alanında fark yaratmaktadır.
 • Whale Harry Signal ile Flex indikatörü arasındaki fark nedir?
  Whale Harry Signal tüm piyasalar için optimize değerleri vermek için geliştilmiştir. Bütün piyasaları kapsayıcı özelliği sayesinde her grafik için optimize değeri fakat yapısı gereği maksimize değeri verememektedir. Flex indikatörü sadece kripto para piyasaları için geliştirilmiştir. Sadece kripto para piyasaları için geliştirilen veri yapısı ve %250 geliştirilmiş optimize panel yapısıyla istediğiniz zaman diliminde istediğiniz coin için net al ve sat değerleri üretmektedir. İki indikatörün algoritması tamamıyla farklı olmaktadır. İndikatör seçimi yapmadan önce çoğunlukla hangi para piyasalarında işlem yaptığınızı veya yapmak istediğinizi kararlaştırmanız gerekir.
 • İkili Yatırımcı Paketi Nedir?
  Bireysel yatırımcıların, yatırım yaparken ilk dikkat etmesi gereken durumun bireyin yatırım yapmak ve yaptığı yatırımları yönetmek için stratejiler üretmesi gerektiğini bilmesidir. Bireysel yatırımcı, kendi portföyünü yönetmeli ve bu yönetim sürecinde donanımlarını edinmelidir. Whale Harry bireysel yatırımcının ihtiyaç duyduğu ürünler geliştirmektedir. Whale Harry ikili yatırımcı paketi dahilinde Portföy Yönetimi Programı ve Whale Harry İndikatörlerini temin etmektedir. Whale Harry Portföy Yönetimi Programı dahilinde 4 saat uzunluğunda eğitim ve akabinde sınırsız kullanım Whale Harry Network yapısına dahil olmaktadır. Bireysel yatırımcılar aynı zamanda çeşitli göstergeler kullanarak yatırım stratejileri gelişltirmelidir. Bu doğrultuda paket kapsamında Whale Harry Flex ve Signal indikatörleri yatırımcıya sunulmaktadır.
 • Yatırım piyasalarında hiç tecrübem bulunmuyor, Whale Harry ürünleri işime yarar mı?"
  Whale Harry, düzey fark etmeksizin her kullanıcı için optimal yapı biçimi sunmaktadır. Bu doğrultuda ister deneyimli ister deneyimsiz bir yatırımcı olun Whale Harry ürünlerini dilediğiniz gibi kolaylıkla kullanabilirsiniz.
bottom of page